All for Joomla The Word of Web Design

عکس

پیامک های عاشقانه بسیار زیبا و خواندنی

پیامک های عاشقانه آنقدر از عشق میگویم آنقدر می نویسم که صدای سکوت من دنیا را پرکند تو فقط دستهای مرا عاشقانه بگیر فریادش با من … ♥ تو من را…

ادامه مطلب

برف اروپا را نارنجی پوش کرد

برف اروپا را نارنجی پوش کرد.بارش برف نارنجی رنگ باعث شگفتی اروپاییان شد. این رویداد باعث نارنجی پوش شدن بخش های شرقی اروپا شد.تصاویر منتشر شده از این رویداد در شبکه های اجتماعی را ببینید.

ادامه مطلب

آتا آدم فضایی نیست

آتا آدم فضایی نیست.در سال ۲۰۰۳ اسکلتی ۱۵ سانتی در شیلی کشف شد و به دلیل شکل عجیبش شایعه به راه انداخت که یک آدم فضایی است. حال پژوهشگران پس از ۵ سال تجزیه و پژوهش، دریافتند که آتا یک انسان است که به دلیل جهش ژنتیکی دچار بیماری های متعدد استخوانی بوده

ادامه مطلب

سال ۹۶ در ایران چگونه گذشت؟

سال ۹۶ در ایران چگونه گذشت؟رویدادهای مهم سال ۹۶ ایران چه بودند؟ بد و خوب، تلخ و گاها شیرین… البته بیشتر تلخ و دلخراش . اتفاقاتی که در سال ۹۶ ایران به خود دید را با هم بررسی میکنیم.

ادامه مطلب

حال و هوای بهاری عید در ایران

حال و هوای بهاری عید در ایران.تصاویر دیدنی از حال و هوای عید در کوچه و بازار. بویه عید تویه کوچه و خیابونا پیچیده…بویه گل، بویه بهار، بویه تازه شدن….همش ماهی و سبزه و مردمی که با شوق و شوق فراوان خرید عید و سال نو میکنن.

ادامه مطلب

شماره تلفن هایی که برای سفر باید داشته باشید

شماره تلفن هایی که برای سفر باید داشته باشید.اگر شما هم برای تعطیلات نوروز قصد سفر دارید، جدا از بار و چمدان هایی که برمیدارید، شماره تلفن هایی هم برای مواقع ضروری، لازم دارید.

ادامه مطلب

تولد نوزادی شاخ دار شبیه اسبه تک شاخ یونیکورن

تولد نوزادی شاخ دار شبیه اسبه تک شاخ یونیکورن.یونیکورن؛ احتمالا تا کنون نام این حیوان افسانه ای به گوشتان خورده باشد. نوازادی متولد شده در فیلیپین که یک شاخ دارد، شبیه یک یونیکورن واقعی! خانواده این نوازاد معتقدند که این نشانه ای از خیر و برکت است!

ادامه مطلب

سخنان استیون هاوکینگ در قالب عکسنوشته

سخنان استیون هاوکینگ در قالب عکسنوشته.استیون هاوکینگ، متولد ۸ ژانویه ۱۹۴۲ و درگذشت ۱۴ مارس ۲۰۱۸ فیزیکدان، ریاضیدان و کیهان شناس بزرگ، در مورد زندگی سخنان جالب توجهی گفته که امروز میتوانیم از آنها به عنوان انگیزه برای رسیدن به اهدافمان استفاده کنیم

ادامه مطلب

قهوه و بستنی با دینا بلنکو

قهوه و بستنی با دینا بلنکو.عکاسی خوشمزه با دینا بلنکو ، عکاسی خوش ذوق که دنبال سوژه هایی در سبک زندگی میگرده ; اینبار با کلی قهوه و بستنی و شیرینی سوپرایزمون کرد.

ادامه مطلب
صفحه اصلی سه

شبکه های ۳G و ۴G و جایگاه ایران در رده بندی جهانی

شبکه های ۳G و ۴G و جایگاه ایران در رده بندی جهانی.دسترسی به اینترنت با سرعت ۳G و از آن بهتر با ۴G مقایسه سرعت در ایران و کشور های دیگر.اما ایا ما هم همان تجربه را از ۴G داریم که دیگر کشور های جهان دارند؟در این رده بندی که توسط موسسه opensignal  صورت گرفت، ایران نتوانست جایگاه مناسبی را در بین دیگر کشور ها کسب کند

ادامه مطلب

صفحات 1 از2

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت