خبرهای ویژه

» روانشناسی » کدام رفتار زنان بیشترین تاثیر را روی مردان دارد؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۴

 کد خبر: 4020
 151 بازدید

کدام رفتار زنان بیشترین تاثیر را روی مردان دارد؟

کدام رفتار زنان بیشترین تاثیر را روی مردان دارد؟ویژگی هایی در زنان که بیشترین تاثیر را روی دیگران میگذارند . ویژگی هایی که باعث میشود مردان تحت تاثیر قرار گیرند و دلباخته شوند . در این مقاله این ویژگی ها را توصیف میکنیم

کدام رفتار زنان بیشترین تاثیر را روی مردان دارد؟

کدام رفتار زنان بیشترین تاثیر را روی مردان دارد؟

ویژگی هایی در زنان که بیشترین تاثیر را روی دیگران میگذارند . ویژگی هایی که باعث میشود مردان تحت تاثیر قرار گیرند و دلباخته شوند . در این مقاله این ویژگی ها را توصیف میکنیم.

زنانی که خوش رو هستند و لبخند میزنند

یک زن جذاب همیشه مراقب است که چگونه به‌نظر می‌آید. این به آن معنا نیست که به خودتان فشار بیاورید تا همیشه لبخند بزنید. این به آن معناست که همیشه دلنشین و درخشان باشید. نباید تنها پیش دیگران خوب باشید، بلکه باید وقتی که تنهایید نیز از خودتان لذت ببرید. 

زنانی که خوشان را بسیار دوست دارند

هر اتفاقی بیفتد یک زن نباید خودش را به نهایت خستگی و ناآرامی بکشاند. هرگز نباید برای موفقیت کاری یا خوشحالی دیگران خودتان را بُکشید، زیرا این راه عاقبت خوشی ندارد. همیشه طوری زندگی کنید که احساس آرامش و راحتی داشته باشید. این‌گونه می‌توانید در محیط کار و با اطرافیان‌‌تان بهتر رفتار کنید. همیشه باید باطری درونی‌تان را شارژ کنید تا درخشان بمانید و نور و شادی را به زندگی اطرافیان‌تان ببخشید.

 زنانی که به آرامش روحی خود اهمیت میدهند

این زنان به دنیا توهین نمی‌کنند و در مقابل اتفاقات بد زندگی موضع نمی‌گیرند. هیچ چیز احمقانه‌تر از این نیست که فکر کنید سرنوشت‌تان سیاه است و همیشه اتفاقات بد برای‌تان پیش می‌آید. هرکسی در دنیا دلایلی برای زنده بودن دارد. این بستگی به خودمان دارد که از اتفاقات زندگی‌مان به بهترین شکل بهره ببریم یا سر هر موضوعی اعصاب‌مان را خرد کنیم

زنانی که اندام خود را دوست دارند

اگر تصور می‌کنید هر زنی برای زیبایی باید لاغراندام و کمرباریک باشد، در اشتباه هستید. این کلیشه را کنار بگذارید و فراموش کنید. نمونه‌های فراوانی از زنان جذاب چاق و لاغر وجود دارد. برای اینکه یک زن جذاب‌تر به‌نظر بیاید نیازی نیست لباس‌های بسیار تنگی که ۲ سایز برایش کوچک است، بپوشد. لباس باید با اندام هماهنگ باشد. شاید تپل‌ بودن با الگو‌های رایج عالم مد مطابق نباشد، ولی آن هم می‌تواند نوعی از زیبایی باشد.

 

 زنانی که پاسخ مناسبی برای تعریف و تمجید ها دارند

زن‌ها همیشه در مرکز توجهات قرار دارند. یک زن باید بداند چگونه نسبت به تعریف و ستایش دیگران واکنش نشان بدهد. زن نباید از تعریف دیگران خجالت بکشد یا به‌خاطر آنها کور و مغرور شود. زن باید ارزش خودش را بشناسد. به‌عنوان مثال وقتی که یک همکار از لباس شما تعریف می‌کند، نباید در جواب بگویید: «بی‌خیال، این مانتو که قدیمی شده است». بلکه باید تعریف را بپذیرید و بابت آن تشکر کنید.

 

#خانمها

#جذابیت_زنان

#زنان_زیبا

 

 

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : روانشناسی
ارسال دیدگاه