خبرهای ویژه

» خواندنی ها » ۷ تا از نشانه­ های پدر بودن!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۱:۰۵

 کد خبر: 3913
 190 بازدید

۷ تا از نشانه­ های پدر بودن!

چطور میشه یک پدر را از بقیه تشخیص داد ؟! خوب، اصولاً می‌توان آن‌ها را از روی کارهایِ پدرانه­­ای مثل موارد ذکرشده تشخیص داد:

۷ تا از نشانه­ های پدر بودن!

۷ تا از نشانه­ های پدر بودن!

7 تا از نشانه­ های پدر بودن!

نشانه­ های پدر بودن

چطور میشه یک پدر را از بقیه تشخیص داد ؟! خوب، اصولاً می‌توان آن‌ها را از روی کارهایِ پدرانه ­­ای مثل موارد ذکرشده تشخیص داد:

  • عوض کردن پوشک کودک

بچه­ها نمی­توانند خود را کنترل کنند، برای همین هم از پوشک استفاده می­کنند. بنابراین بعضی‌ اوقات هنگامی‌که شکم بچه­ها به کار می­افتد، عوض کردن پوشک به عهده­ی پدر است.

  • بغل کردن و لالایی خواندن برای کودکان هنگام خواب

 بچه­ها هنگامی‌که خوابشان نمی­برد، که اصولاً هم همین‌طور است، شروع می­کنند به گریه کردن و در این مواقع معمولاً این پدرها هستند که به سراغ آن‌ها رفته و به‌آرامی برای آن‌ها لالایی می­خوانند و آن‌قدر تکانشان می‌دهند تا خوابشان ببرد.

7 تا از نشانه­ های پدر بودن!

نشانه­ های پدر بودن

  • دکتر بردن کودک برای درمانِ عفونت گوش

بچه­ها زیاد در دوران کودکی به دکتر نیاز پیدا می­کنند و از آنجایی که خودشان نمی­توانند سوار ماشین شده و به دکتر بروند، این سرپرست­ها، و اصولاً پدرها هستند که وظیفه دارند این کار را انجام دهند. البته اینکه در این دوران بچه­ها تقریباً هیچ کاری را نمی­توانند به‌تنهایی انجام دهند و برای همه کارهایشان به کمک نیاز دارند کاملاً مشخص است.

 

  • مواظب باشند تا بچه­ها خاک یا آشغال نخورند

بچه‌ها اصولاً علاقه زیادی به خوردن چیزهای مختلف از روی زمین دارند! و پدرها وظیفه دارند تا مطمئن شوند که آن‌ها این کار را نمی­کنند.

 

  • شکلک درآوردن

همه نوزادها و بچه‌های نوپا، از اینکه برایشان شکلک درآورند لذت می­برند و برایشان خیلی جالب و خنده­دار است. و این کاری است که اکثراً پدرها انجام می­دهند.

7 تا از نشانه­ های پدر بودن!

نشانه­ های پدر بودن

  • بردن بچه­ها به کلاسهای فوتبال مدرسه­

خیلی مهم است که بچه­ها در فعالیت­های اجتماعی مختلف شرکت کنند. بنابراین اگر سرپرستان بچه  تشخیص دهند که شرکت در یک تیم فوتبال داخلی برای بچه مناسب است، معمولاً این پدر است که او را به مسابقات و تمرین­ها می­برد و می­آورد.

 

  • کمک کردن بچه­ها در درس و مشق آن‌ها

بعضی وقت­هایی که پدر در حال گوش کردن به اخبار و یا کباب درست کردن در حیاط پشتی نیست، ممکن است یک کمکی هم به دختر یا پسرش در درس او بکند. البته فقط ممکن است!


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : خواندنی ها , سرگرمی
ارسال دیدگاه