خبرهای ویژه

» دیگه چه خبر؟ » مرگ یک جوان بعد از گل ایران به مراکش

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۲۰:۴۶

 کد خبر: 2770
 140 بازدید

مرگ یک جوان بعد از گل ایران به مراکش

مرگ یک جوان بعد از گل ایران به مراکش یک جوان مشهدی بعد از به ثمر رسیدن گل ایران در بازی مقابل مراکش در جام جهانی روسیه، تشنج کرد و در بیمارستان جان باخت. هیجانات بازی ایران مراکش باعث مرگ یک جوان مشهدی شد فارس: جعفر پاوست راد جوان ۳۰ ساله مشهدی که به همراه […]

مرگ یک جوان بعد از گل ایران به مراکش

مرگ یک جوان بعد از گل ایران به مراکش

هیجانات بازی ایران مراکش باعث مرگ یک جوان مشهدی شد

هیجانات بازی ایران مراکش باعث مرگ یک جوان مشهدی شد

یک جوان مشهدی بعد از به ثمر رسیدن گل ایران در بازی مقابل مراکش در جام جهانی روسیه، تشنج کرد و در بیمارستان جان باخت.

هیجانات بازی ایران مراکش باعث مرگ یک جوان مشهدی شد

فارس: جعفر پاوست راد جوان ۳۰ ساله مشهدی که به همراه خانواده به باغی در منطقه کاهو رفته بود تا تعطیلات عید فطر همراه آنها باشدبعد از به ثمر رسیدن گل ایران برابر مراکش دچار تشنج شده و حمله قلبی وی نیز منتج به سکته مغزی شد و عاقبت در بیمارستان از دنیا رفت. با مرگ تلخ این پدر ۳۰ ساله خاطره تلخی از جام جهانی برای دختر سه ساله و همسر او به جا ماند.

 

این روزها جامعه حال و هوای دیگری دارد، حال و هوایی که هر ۴ سال، یک ماه همه را متأثر از خود می کند و هیجانی مختلف به آنان می دهد، اما این تب وتاب همیشه روی خوش ندارد.

 

پیروزی شیرین و دل چسب تیم ملی ایران در مسابقات جام جهانی روسیه و خوشحالی وصف نشدنی مردم کشور، خانواده ای داغ دار از دست دادن عضوی از خود شد تا شیرینی برد تیم ملی، کام آنان را شیرین نکند.

به همراه خانواده به باغی در منطقه کاهو رفته بودند تا تعطیلات عید فطر را خوش بگذرانند و اولین بازی تیم ملی در جام جهانی را دورهم تماشا کنند، هیجان و استرس این بازی به حدی بود که «جعفر پاوست راد» بعد از به ثمر رسیدن گل ایران دچار تشنج می شود؛ با رسیدن عوامل اورژانس قدری بهبود می یابد، اما دچار حمله قلبی شده و به بیمارستانی در چناران منتقل می شود.

حمله قلبی وی که منجر به سکته مغزی نیز شد، این پدر ۳۰ ساله را از خانواده اش گرفت تا جام جهانی، خاطره ای تلخ برای دختر سه ساله و همسر او به جا بگذارد.

 

بخوانید: بیلبورد یک ملت یک ضربان / چرا جای زنان خالی است؟

 

هیأت فوتبال خراسان رضوی نیز با صدور پیامی، درگذشت جعفر پاوست راد را به خانواده وی و جامعه فوتبال استان تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

 درگذشت آقای پاوست راد سبب ناراحتی اهالی فوتبال استان شد که این ضایعه را به همسر، فرزند و خانواده آن مرحوم تسلیت می گوییم.

بی شک عرق به وطن در وجود وی و خانواده شان، سرمایه ای ارزشمند برای ورزش و فوتبال کشور محسوب می شد که امروز از وجود آن محروم هستیم، فقدان این سرمایه ارزشمند را نیز به جامعه فوتبال، فوتسال و هم میهنان عزیز تسلیت می گوییم.

 

#مرگ_یک_جوان_بعد_از_گل_ایران_به_مراکش #مرگ_جوان_مشهدی #جام_جهانی #بازی_ایران_مراکش #جام_جهانی_روسیه


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : دیگه چه خبر؟
ارسال دیدگاه