خبرهای ویژه

» جدیدترین تکنولوژی » قابلیت پرسیدن سوال در استوری اینستاگرام مهیا شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۵۷

 کد خبر: 3441
 289 بازدید

قابلیت پرسیدن سوال در استوری اینستاگرام مهیا شد

قابلیت پرسیدن سوال در استوری اینستاگرام مهیا شد اینستاگرام قابلیت پرسیدن سوال را به استوری اضافه کرد. البته این طرح هم اکنون در حال تست و بررسی می باشد. اینستاگرام اخیرا ویژگی‌هایی همچون IGTV و اضافه کردن آهنگ به استوری را به لیست قابلیت‌‌های خود افزوده است؛ اما این پایان کار نیست و به نظر […]

قابلیت پرسیدن سوال در استوری اینستاگرام مهیا شد

قابلیت پرسیدن سوال در استوری اینستاگرام مهیا شد

پرسیدن سوال در استوری های اینستاگرام

استوری اینستاگرام

اینستاگرام قابلیت پرسیدن سوال را به استوری اضافه کرد. البته این طرح هم اکنون در حال تست و بررسی می باشد.

اینستاگرام اخیرا ویژگی‌هایی همچون IGTV و اضافه کردن آهنگ به استوری را به لیست قابلیت‌‌های خود افزوده است؛ اما این پایان کار نیست و به نظر می‌رسد که این شرکت در حال بررسی قابلیت‌های جدیدی برای بخش استوری است.

قابلیت جدید اینستاگرام در بخش استوری

در حال حاضر زمانی که فردی استوری شخص دیگری را مشاهده می‌کند، می‌تواند از طریق استوری مستقیما برای او پیام شخصی ارسال کند. این پیام می‌تواند در پاسخ به عکس یا ویدئویی که به اشتراک گذاشته شده باشد یا هر موضوع دیگری که فرد تمایل دارد بازگو کند.

اما همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، ظاهرا Instagram ویژگی جدیدی را امتحان می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد سؤالات خاصی بپرسند و بینندگان پس از دیدن استوری می‌توانند کادر متن را لمس کنند و به هر شکلی که دوست دارند به این سوال پاسخ دهند.

همچنین بخوانید:تماس صوتی و تصویری با اینستاگرام!

متاسفانه شخصی که برای اولین بار این تصویر را به اشتراک گذاشته هیچ توضیحی در خصوص سازوکار این قابلیت منتشر نکرده است؛ امکان دارد که این قابلیت مانند سایر استیکر‌ها به بخش دوربین اینستاگرام اضافه شود، همچنین هیچ ایده‌ای در خصوص اینکه پاسخ سوال مثل قبل به صورت پیام خصوصی برای فرد فرستاده می‌شود یا از طریق سازوکار متفاوتی با سوال ادغام شود، وجود ندارد.

 

#قابلیت_پرسیدن_سوال_در_استوری_اینستاگرام_مهیا_شد #اینستاگرام #استوری_اینستاگرام #قابلیت_جدید_اینستاگرام #پرسیدن_سوال_در_استوری_اینستاگرام #اپلیکیشن #تکنولوژی


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : جدیدترین تکنولوژی , دیگه چه خبر؟
ارسال دیدگاه