خبرهای ویژه

» موفقیت » فرمول خوش شانسی از زبان دارن هاردی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۸

 کد خبر: 724
 280 بازدید

فرمول خوش شانسی از زبان دارن هاردی

” شانس ، محل تلاقی فرصت و آمادگی است ” دارن هاردی: من مطمئنم هنوز دو فاکتور اساسی دیگر برای شانس وجود دارد….

فرمول خوش شانسی از زبان دارن هاردی

فرمول کامل خوش شانسی

آمادگی

با آماده سازی هرچه بیشتر خود از طریق بهبود مهارت ها ، دانش ، تخصص ، ارتباطات ومنابع ، توانایی استفاده از فرصت های احتمالی را بدست خواهید آورید. بعد مثل آرنولد پالمر خواهید شد که در فوریه ۲۰۰۹ در مصاحبه با مجله موفقیت گفت :(خیلی جالب است، هرچه بیشتر تمرین میکنم ، خوش شانس تر میشوم.)

نگرش

اینجا همان جایی است که اکثر مردم معتقدند شانس از آنها فرار میکند و سر ریچارد بر این باور است که شانس همیشه در اطراف ماست. شانس چیزی جز ، دریافتن موقعیت ها ، مکالمات و شرایط تصادفی نیست . شما نمی توانید چیزی را که به دنبال آن نیستید ، ببینید ; همانطور که نمی توانید در جستجوی چیزی باشید که به آن باور ندارید.

فرصت

این درست که شما از توانایی خلق شانس برای خودتان برخوردارید ، اما شانسی که من از آن صحبت میکنم برنامه ریزی شده نیست و سریعتر و یا متفاوت تر از سطح توقع ما رخ نمی دهد . در این مرحله از فرمول ، شانس اجباری نیست ، بلکه رخدادی طبیعی است و خود به خود نمایان میشود.

عمل

اینجا، همان جایی است که وارد عمل می شوید . فرض کنیم که شانس دره خانه شما را زده است ; مهم نیست که آن را از جانب جهان هستی ، خدا ، فرشته ها و… بدانید ; در هر حال اکنون باید دست به کار شوید.

بنابراین ، ازین پس ، از شکایت کردن و ناله و فغان سر دادن به خاطر شرایط بد خودتان دست بکشید. بسیاری افراد ، معایب بیشتری نسبت به شما دارند و با موانع بیشتری هم روبرو هستند ، با این وجود همچنان از شما ثروتمند تر  و موفق تر هستند. شانس ، به شکلی برابر بین همه توزیع می شود. خورشید شانس بر روی همه می تابد اما به جای باز کردن چتر خود ، باید چهره خود را رو به آسمان بگیرید تا از تابش آن بهره مند شوید. وقتی شانس دره خانه شما را زد، آن را صاحب شوید. هیچ راه دیگری وجود ندارد.

(از کتاب ” اثر مرکب ” نویسنده : دارن هاردی)

 

#موفقیت

#خوش_شانسی

#اثر_مرکب


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : موفقیت
دیدگاه کاربران کل نظرات :2
ارسال دیدگاه