All for Joomla The Word of Web Design

فرمول خوش شانسی از زبان دارن هاردی

فرمول کامل خوش شانسی

آمادگی

با آماده سازی هرچه بیشتر خود از طریق بهبود مهارت ها ، دانش ، تخصص ، ارتباطات ومنابع ، توانایی استفاده از فرصت های احتمالی را بدست خواهید آورید. بعد مثل آرنولد پالمر خواهید شد که در فوریه ۲۰۰۹ در مصاحبه با مجله موفقیت گفت :(خیلی جالب است، هرچه بیشتر تمرین میکنم ، خوش شانس تر میشوم.)

نگرش

اینجا همان جایی است که اکثر مردم معتقدند شانس از آنها فرار میکند و سر ریچارد بر این باور است که شانس همیشه در اطراف ماست. شانس چیزی جز ، دریافتن موقعیت ها ، مکالمات و شرایط تصادفی نیست . شما نمی توانید چیزی را که به دنبال آن نیستید ، ببینید ; همانطور که نمی توانید در جستجوی چیزی باشید که به آن باور ندارید.

فرصت

این درست که شما از توانایی خلق شانس برای خودتان برخوردارید ، اما شانسی که من از آن صحبت میکنم برنامه ریزی شده نیست و سریعتر و یا متفاوت تر از سطح توقع ما رخ نمی دهد . در این مرحله از فرمول ، شانس اجباری نیست ، بلکه رخدادی طبیعی است و خود به خود نمایان میشود.

عمل

اینجا، همان جایی است که وارد عمل می شوید . فرض کنیم که شانس دره خانه شما را زده است ; مهم نیست که آن را از جانب جهان هستی ، خدا ، فرشته ها و… بدانید ; در هر حال اکنون باید دست به کار شوید.

بنابراین ، ازین پس ، از شکایت کردن و ناله و فغان سر دادن به خاطر شرایط بد خودتان دست بکشید. بسیاری افراد ، معایب بیشتری نسبت به شما دارند و با موانع بیشتری هم روبرو هستند ، با این وجود همچنان از شما ثروتمند تر  و موفق تر هستند. شانس ، به شکلی برابر بین همه توزیع می شود. خورشید شانس بر روی همه می تابد اما به جای باز کردن چتر خود ، باید چهره خود را رو به آسمان بگیرید تا از تابش آن بهره مند شوید. وقتی شانس دره خانه شما را زد، آن را صاحب شوید. هیچ راه دیگری وجود ندارد.

(از کتاب ” اثر مرکب ” نویسنده : دارن هاردی)

 

#موفقیت

#خوش_شانسی

#اثر_مرکب

2 دیدگاه

 • چیکت پاسخ

  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ بعدازظهر ۱۶:۰۸

  خخخخخخ

  • فرناش پاسخ

   ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ بعدازظهر ۱۱:۳۰

   مثل ادم نظر بده خب

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت