خبرهای ویژه

» دیگه چه خبر؟ » رابرت دنیرو بالاخره ستاره دار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۴:۵۵

 کد خبر: 3274
 73 بازدید

رابرت دنیرو بالاخره ستاره دار شد

رابرت دنیرو بالاخره ستاره دار شد رابرت دنیرو به همراه تعدادی از بازیگران مشهور هالیوود در سال ۲۰۱۹ در پیاده رو مشاهیر ستاره دار می شود. اتاق بازرگانی هالیوود اسامی دریافت کنندگان ستاره در پیاده‌رو مشاهیر در سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد. دریافت کنندگان ستاره در پیاده‌رو مشاهیر در سال ۲۰۱۹ در بخش سینما رابرت […]

رابرت دنیرو بالاخره ستاره دار شد

رابرت دنیرو بالاخره ستاره دار شد

پیاده رو مشاهیر

رابرت دنیرو ستاره هالیوودی

رابرت دنیرو به همراه تعدادی از بازیگران مشهور هالیوود در سال ۲۰۱۹ در پیاده رو مشاهیر ستاره دار می شود.

اتاق بازرگانی هالیوود اسامی دریافت کنندگان ستاره در پیاده‌رو مشاهیر در سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد.

دریافت کنندگان ستاره در پیاده‌رو مشاهیر در سال ۲۰۱۹

در بخش سینما رابرت دنیرو، آلن آرکین، کریستن بل، دنیل کریگ، گی‌یرو دل‌تورو، آن هاتاوی، لوپیتا نیونگ‌او، تیلر پری و جنا رولاندز انتخاب شده‌اند تا سال ۲۰۱۹ در پیاده رو مشاهیر ستاره‌شان را دریافت کنند.

در بخش تلویزیون آلوین و چیپمانکز، کندی برگن، گای فیری، تنرس هاوارد، استیس کیچ، سید و مارتی کرافت، لوسی لیو، مندی مور، دنی وایست، و جولیا چایلد(پس از درگذشتش) در بلوار هالیوود ستاره می‌گیرند.

در بخش موسیقی نیز مایکل بابل، سیپرس هیل، لترمن، فیت هیل، تامی ماتولا، پینک و تدی رایلی، دالی پارتون، لیندا رونستات، و ایملو هریس یک ستاره می‌گیرند و جکی ویلسون پس از درگذشتش این افتخار نصیبش می‌شود.

در بخش نمایش ادنیا منزل، جودیت لایت و پل سوروینو با دریافت ستاره تجلیل می‌شوند.

تایخ دقیق مراسم تجلیل از این ستارگان اعلام نشده است.

پیاده‌رو مشاهیر هالیوود، پیاده‌روی بین بلوار هالیوود و خیابان وین درهالیوود است. در این پیاده‌رو بیش از ۲۵۰۰ ستاره برای بازیگران، کارگردانان، موسیقیدانان، تهیه‌کنندگان، گروه‌های تئاتری و شخصیت‌های تخیلی نصب شده‌است. مدیریت این پیاده‌رو با اتاق بازرگانی هالیوود و نگهداری از آن بر عهده مجموعه‌ای به نام هالیوود هیستوریک تراست است.

این خیابان از جاذبه‌های گردشگری محسوب می‌شود.

از دریافت کنندگان اخیر این ستاره می‌توان به هیو جکمن در سال ۲۰۱۲، وین دیزل و جیمز فرانکو در سال ۲۰۱۳، کیت وینسلت در سال ۲۰۱۴، ویل فارل و دانیل رادکلیف در سال ۲۰۱۵، استیو کارل، مایکل کیتون، رایان رینولدز و جودی فاستر در سال ۲۰۱۶، کرت راسل، نیک نولت، دواین جانسون، کریس پرت، وایولا دیویس و گلدی هان در سال ۲۰۱۷، مارک همیل، جینا لولوبریجیدا و زویی سالدانا در سال ۲۰۱۸ اشاره کرد.

 

#رابرت_دنیرو_بالاخره_ستاره_دار_شد #پیاده_رو_مشاهیر #رابرت_دنیرو #هالیوود #ستاره_هالیوودی #۲۰۱۹ #ستارگان_هالییود #بلوار_هالیوود #سینما #بازیگر


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : دیگه چه خبر؟
ارسال دیدگاه