خبرهای ویژه

» اسلایدر » تلوزیون اینستاگرامی (IGTV) جدیدترین پلتفرم اینستاگرام

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۷:۲۱

 کد خبر: 2997
 132 بازدید

تلوزیون اینستاگرامی (IGTV) جدیدترین پلتفرم اینستاگرام

تلوزیون اینستاگرامی (IGTV) جدیدترین پلتفرم اینستاگرام اینستاگرام از جدیدترین پلتفرم خود به نام IGTV (تلوزیون اینستاگرامی) رونمایی کرد. با این پلتفرم اینستاگرامی میتوانید ویدیوهایی تا سقف ۱ ساعت بارگذاری کنید. در ادامه همراه ما باشید. با این سرویس جدید، کاربران اینستاگرام می‌توانند بر خلاف گذشته ویدیوهایی طولانی تر از ۶۰ ثانیه تا مدت زمان یک […]

تلوزیون اینستاگرامی (IGTV) جدیدترین پلتفرم اینستاگرام

تلوزیون اینستاگرامی (IGTV) جدیدترین پلتفرم اینستاگرام

تلوزیون اینستاگرامی IGTV

تلوزیون اینستاگرامی IGTV

اینستاگرام از جدیدترین پلتفرم خود به نام IGTV (تلوزیون اینستاگرامی) رونمایی کرد. با این پلتفرم اینستاگرامی میتوانید ویدیوهایی تا سقف ۱ ساعت بارگذاری کنید. در ادامه همراه ما باشید.

با این سرویس جدید، کاربران اینستاگرام می‌توانند بر خلاف گذشته ویدیوهایی طولانی تر از ۶۰ ثانیه تا مدت زمان یک ساعت به اشتراک بگذارند. قابلیت (تلویزیون اینستاگرامی) IGTV ویدیوها را به صورت عمودی (پرتره) نشان خواهد داد، اینستاگرام معتقد است این حالت طبیعی استفاده کاربران تلفن همراه است.

کوین سیستروم بنیانگذار اینستاگرام

کوین سیستروم بنیانگذار اینستاگرام

بررسی پلتفرم ویدیویی اینستاگرام

کاربران خواهند توانست بر خلاف گذشته از روی کامپیوتر هم فایل‌هایشان را آپلود کنند و مانند یوتیوب برای خود کانال ایجاد کنند. مگ یاد در میان اولین رسانه‌هایی است که IGTV برایش فعال شده است. اگر دسترسی به IGTV برای شما هنوز فعال نشده نگران نباشید، اینستاگرام این قابلیت را به تدریج برای همه کاربرانش فعال خواهد کرد. فقط مطمئن شوید آخرین نسخه اینستاگرام را روی تلفن همراهتان نصب کرده اید.

کوین سیستروم، بنیانگذار اینستاگرام گفت: ویدیو، خانه بهتری در تلفن‌های همراه نیاز داشت. او گفت آمارها نشان می‌دهد مردم زمان کمتری در مقابل تلویزیون سپری می‌کنند و بیشتر روی تلفن‌های همراهشان ویدیو تماشا می‌کنند.

پلتفرم ویدیویی اینستاگرام

پلتفرم ویدیویی اینستاگرام

 

تلوزیون اینستاگرامی IGTV چیست؟

IGTV، یک برنامه جدید برای تماشای ویدئوهای طولانی مدت و عمودی از سوی سازندگان اینستاگرام مورد علاقه شما، برای وقت هایی که لوردی جدیدترین پروژه خود را ارسال می کند یا وقتی «کینگ باچ» آخرین کمدی خود را به اشتراک می گذارد. اگرچه یک برنامه مستقل برای IGTV وجود دارد، شما همچنین قادر خواهید بود از داخل برنامه اینستاگرام آن را تماشا کنید تا کل جامعه یک میلیارد نفر اینستاگرام بتواند از همان ابتدا از آن استفاده کند.

جدیدترین پلتفرم اینستاگرام

جدیدترین پلتفرم اینستاگرام

 

تلوزیون اینستاگرامی IGTV چه مزایایی دارد؟

اول این که ویدوئوهای آن روی صفحه نمایش کامل (فول اسکرین) و عمودی است. همچنین، بر خلاف اینستاگرام، فیلم ها به یک دقیقه محدود نمی شوند. هر ویدیو می تواند تا یک ساعت طول بکشد.
ما آن را ساده هم ساخته ایم. درست همانطور که تلویزیون را روشن می کنید، به محض این که برنامه را باز کنید آی جی تی وی شروع به پخش می کند. لازم نیست که برای شروع به تماشای محتوا از افرادی که در اینستاگرام دنبال می کنید و دیگران که ممکن است بر اساس علایق خود لایک کرده باشید، شروع به جستجو کنید. می توانید به سوی کشف چیزهای بیشتر بروید- بین گزینه های “برای شما”، “دنبال کردن”، “پرطرفدار” و “ادامه مشاهده” تغییر وضعیت دهید. شما همچنین می توانید لایک کنید، نظر دهید و فیلم ها را در «دایرکت» برای دوستانتان بفرستید.

IGTV تلوزیون اینستاگرامی

IGTV تلوزیون اینستاگرامی

همچنین IGTV مانند تلویزیون کانال دارد. اما، در IGTV، سازندگان همان کانالها هستند. هنگامی که شما یک خلق کننده را در اینستاگرام دنبال می کنید، کانال IGTV آنها برای تماشای شما به نمایش در می آید. هر کس می تواند یک خلق کننده کانال باشد – شما می توانید فیلم های IGTV خود را در این برنامه و یا در وب بارگذاری کنید تا کانال خود را راه بیندازید.
اینستاگرام همواره مکانی برای برقراری ارتباط با افرادی است که همیشه و هر روز الهام بخش هستند، یاد می گیرند و تفریح می کنند. با کمک شما، IGTV (پلتفرم ویدیویی اینستاگرام) فصل جدیدی از نمایش ویدئویی را در اینستاگرام آغاز می کند. ما امیدواریم که این ابزار، شما را به افراد و چیزهایی که دوست دارید، نزدیک تر کند.

 

#تلوزیون_اینستاگرامی_IGTV_جدیدترین_پلتفرم_اینستاگرام #اینستاگرام #پلتفرم_ویدیویی_اینستاگرام #تلوزیون_اینستاگرامی #IGTV #بررسی_پلتفرم_ویدیویی_اینستاگرام #کوین_سیستروم #رونمایی_از_IGTV #بنیان_گذار_اینستاگرام


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اسلایدر , جدیدترین تکنولوژی , دیگه چه خبر؟
ارسال دیدگاه