خبرهای ویژه

» دیگه چه خبر؟ » ترامپ آمازون را مورد حمله قرار داد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۷

 کد خبر: 2286
 92 بازدید

ترامپ آمازون را مورد حمله قرار داد

ترامپ آمازون را مورد حمله قرار داد. دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، در پی اتهاماتش به غول تجارت الکترونیک آمازون در چند روز اخیر، این بار رسما فرمان بازرسی از سرویس پستی و امور مالی آمازون را صادر کرد.

ترامپ آمازون را مورد حمله قرار داد

ترامپ آمازون را مورد حمله قرار داد

دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، در پی اتهاماتش به غول تجارت الکترونیک آمازون در چند روز اخیر، این بار رسما فرمان بازرسی از سرویس پستی و امور مالی آمازون را صادر کرد.

 

دونالد ترامپ بارها آمازون را متهم کرده است که سهم منصفانه خود را برای هزینه های پست پرداخت نکرده است.وی اکنون،پس  از چند هفته اتهام زنی علیه  آمازون مبنی بر عدم پرداخت عوارض منصفانه خود در سرویس های  پستی، فرمان ارزیابی خدمات مالی پستی ایالات متحده(مرتبط با شرکت آمازون ) را صادر کرد.

 

ترامپ یک هیئت بررسی ویژه را به ریاست استیون منوچین، وزیر خزانه داری، برای ارزیابی امور مالی و عملیات خدمات پستی تشکیل داد. این فرمان با هدف، بررسی و  انتشار یک گزارش است  که هر نوع تغییرات و تحولات سیستم پستی را در طول ۱۲۰ روز بررسی می کند.

 

اگرچه متن این فرمان به طور مستقیم  سفارش را  به نام غول خرده فروشی آنلاین ثبت نکرده است، اما در هفته های اخیر، ترامپ بارها اتهاماتی مبنی بر اینکه آمازون در استفاده از  سیستم تحویل خود با سرویس پستی ایالات متحده،  همکاری صحیحی نمی کند و در نتیجه  مالیات دهندگان که هزینه ها را می پردازند متضرر می کند، مطرح کرده است.

 

ترامپ در بخشی از سخنانش رسما نام آمازون را برد و گفت: “از زمانی که نظرات من در خصوص آمازون در مطبوعات منتشر می شود، این شرکت  مجبور به پرداخت پول بسیار بیشتری به اداره پست شده است. در این مورد هیچ شکی نیست.”

 

غول تجارت الکترونیک آمازون  یکی از بزرگترین مشتریان واحد USPS است . بر این اساس اهمیت زیادی در سیستم پستی ایالات متحده دارد.  به عنوان مثال، USPS سرویس اختصاصی  تحویل بسته های آمازون را در سال ۲۰۱۳ تأسیس کرد.

 

حال باید منتظر واکنش جف بزوس موسس آمازون باشیم.

 

#دونالد_ترامپ

#آمازون

#جف_بزوس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : دیگه چه خبر؟
ارسال دیدگاه