خبرهای ویژه

» اسلایدر » اینستاگرام به زودی فیلتر می شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۸:۴۰

 کد خبر: 3502
 240 بازدید

اینستاگرام به زودی فیلتر می شود

اینستاگرام به زودی فیلتر می شود بعد از فیلترینگ تلگرام، کاربران برای گذراندن اوقات فراغت خود به سراغ شبکه اجتماعی اینستاگرام رفتند. با این حال امروز معاون اول دادستان کل کشور اعلام کرد: فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار دادستانی کل کشور قرار گرفته است. خبرگزاری فارس: معاون اول دادستان کل کشور گفت: فیلترینگ شبکه اجتماعی اینستاگرام […]

اینستاگرام به زودی فیلتر می شود

اینستاگرام به زودی فیلتر می شود

اینستاگرام به زودی فیلتر می شود

اینستاگرام به زودی فیلتر می شود

بعد از فیلترینگ تلگرام، کاربران برای گذراندن اوقات فراغت خود به سراغ شبکه اجتماعی اینستاگرام رفتند. با این حال امروز معاون اول دادستان کل کشور اعلام کرد: فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار دادستانی کل کشور قرار گرفته است.

خبرگزاری فارس: معاون اول دادستان کل کشور گفت: فیلترینگ شبکه اجتماعی اینستاگرام در دستور کار دادستانی کل کشور قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام محمد مصدق در خصوص فعالیت برخی از افراد تحت عنوان سلبریتی در فضای مجازی و جمع آوری پول به بهانه کمک به افراد بی بضاعت که منجر به کلاهبرداری‌های متعددی شده است: اظهار کرد: دادستانی کل کشور به عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود کرده است.

وی با بیان اینکه تعدادی از این افراد شناسایی شده ‌اند، گفت: در برخی استان‌ها پرونده‌هایی در حال رسیدگی است و دادستانی کل وظیفه خود می‌داند با کسانی که از احساسات پاک مردم سوء استفاده می‌کنند و اخیراً هم در تلویزیون یک موردی بوده است، برخورد کند.

معاون اول دادستان کل کشور تصریح کرد: در همین راستا فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار قرار گرفته و آقای خرم آبادی در معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور به صورت جدی پیگیر این موضوع شده و باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

مصدق با بیان اینکه این گونه اقدامات باعث بی اعتمادی به نهادهای متولی امر کمک‌رسانی به مردم شده است، گفت: ما باید با عملکرد خودمان دست این افراد را قطع و اعتماد را به جامعه بازگردانیم.

 

#اینستاگرام_به_زودی_فیلتر_می_شود #فیلترینگ_اینستاگرام #اینستاگرام #شبکه_اجتماعی #فیلترینگ


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اسلایدر , دیگه چه خبر؟
ارسال دیدگاه